Amos Oficyna Wydawnicza

Lista zdobywców ODZNAKI POPULARNEJ Klubu Znawców PPH

1. Roman Kapes - Rybnik
2. Marian Zając - Wodzisław Śląski
3. Wiesława Puszczyńska - Konin
4. Tomasz Puszczyński - Konin
5. Zofia Nycz - Chełm
6. Witold Kliza - Chełm
7. Artur Pomykała - Końskowola
8. Aleksandra Pomykała - Końskowola
9. Paweł Packi - Wieluń
10. Mariusz Iwański - Warszawa
11. Natalia Iwańska - Warszawa
12. Kacper Iwański - Warszawa
13. Dorota Szlendak - Świdnica
14. Piotr Pawlic - świdnica
15. Bogusław Tobolewski - Bydgoszcz
16. Ewa Lechowicz - Międzybórz
17. Witold Lechowicz - Międzybórz
18. Jerzy Matuszewski - Katowice
19. Bogdan Fałek - Koszalin
20. Alina Sikora - Kraków
21. Jan Sikora - Kraków
22. Karol Sikora - Kraków
23. Jerzy Kapciak - Radom
24. Czesław Jednoróg - Żagań
25. Sławomir Chojnacki - Żnin
26. Julianna Kot - Szczecinek
27. Roman Kot - Szczecinek
28. Natalia Bałtruszowicz - Szczecinek
29. Wojciech Bałtruszowicz - Szczecinek
30. Lech Kaźmierczak - Zielona Góra
31. Janusz Barszcz - Radom
32. Adam Piasecki - Kórnik
33. Kazimierz Menżyk - Radlin
34. Lidia Napora - Wrocław
35. Piotr Napora - Wrocław
36. szymon Napora - Wrocław
37. Piotr Napora (jr) - Wrocław
38. Artur Michalczyk - Bochnia
39. Tomasz Morawski - Koszalin
40. Krystyna Krajewska - Dąbrowa Górnicza
41. Marlena Treichel - Pokrzywno
42. Jacek Treichel - Pokrzywno
43. Genowefa Feret-Herman - Żagań
44. Danuta Kucharska - Mysłowice
45. Jan Pacześniak - Wrocław
46. Remigiusz Bednarz - Imielin
47. Stanisław Pietrusiński - Koziegłowy
48. Agnieszka Osmelak - Szczecin
49. Leszek Osmelak - Szczecin
50. Marta Osmelak - Szczecin
51. Michał Osmelak - Szczecin
52. Barbara Bartczak - Kościan
53. Stanisław Bartczak - Kościan
54. Kamil Piątkowski - Warszawa
55. Jacek Zdenicki - Terpentyna
56. Elżbieta Wcisłek - Szczecin
57. Andrzej Wcisłek - Szczecin
58. Alicja Wcisłek - Szczecin
59. Grzegorz Kowalski - Skarżysko-Kamienna
60. Aldona Maziarz - Gorzyca
61. Wiesław Maziarz - Gorzyca
62. Antoni Kubik - Tychy
63. Bogdan Mąder - Malbork
64. Andrzej Kuśnierz - Racibórz
65. Justyna Jardzioch - Milejów
66. Jacek Piątek - Piotrków Trybunalski
67. Krzysztof Rekowski - Toruń
68. Renata Rekowska - Toruń
69. Maria Pelc - Oświęcim
70. Krzysztof Pelc - Oświęcim
71. Ryszard Głowacki - Radlin
72. Bogdan Tytko - Czernica
73. Tomasz Tytko - Czernica
74. Czesław Wodecki - Wodzisław Śląski
75. Adam Reszewicz - Legnica
76. Janusz Milewski - Jelenia Góra
77. Stanisław Jachym - Sobolów
78. Renata Romanowska - Szczecin
79. Michał Romanowski - Szczecin
80. Mirosław Nowak - Turza Śląska
81. Artur Wittke - Kostrzyn n. Odrą
82. Ewa Polańska - Stanisławów Skrzański
83. Jakub Żydzik - Mysłowice
84. Zbigniew Kowalczyk - Bolesławiec
85. Jaromir Kubicius - Cieszyn

Lista zdobywców ODZNAKI BRĄZOWEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz - Chełm
2. Witold Kliza - Chełm
3. Jerzy Matuszewski - Katowice
4. Bogusław Tobolewski - Bydgoszcz
5. Marian Zając - Wodzisław Śląski
6. Czesław Jednoróg - Żagań
7. Bogdan Fałek - Koszalin
8. Paweł Packi - Wieluń
9. Piotr Pawlic - Świdnica
10. Dorota Szlendak - Świdnica
11. Kazimierz Menżyk - Radlin
12. Jan Pacześniak - Wrocław
13. Natalia Iwańska - Warszawa
14. Janusz Barszcz - Radom
15. Lidia Napora - Wrocław
16. Piotr Napora - Wrocław
17. Szymon Napora - Wrocław
18. Piotr M. Napora - Wrocław
19. Julianna Kot - Szczecinek
20. Roman Kot - Szczecinek
21. Natalia Bałtruszewicz - Szczecinek
22. Wojciech Bałtruszewicz - Szczecinek
23. Artur Michalczyk - Bochnia
24. Ewa Lechowicz - Międzybórz
25. Witold Lechowicz - Międzybórz
26. Wiesława Puszczyńska - Konin
27. Tomasz Puszczyński - Konin
28. Antoni Kubik - Tychy
29. Alina Sikora - Kraków
30. Jan Sikora - Kraków
31. Karol Sikora - Kraków
32. Kamil Piątkowski - Warszawa
33. Krzysztof Rekowski - Toruń
34. Krystyna Krajewska - Dąbrowa Górnicza
35. Maria Pelc - Oświęcim
36. Krzysztof Pelc - Oświęcim
37. Barbara Bartczak - Kościan
38. Stanisław Bartczak - Kościan
39. Adam Piasecki - Kórnik
40. Bogdan Tytko - Czernica
41. Tomasz Tytko - Czernica
42. Jerzy Kapciak - Radom
43. Genowefa Feret-Herman - Żagań
44. Jacek Zdenicki - Terpentyna
45. Elżbieta Wcisłek - Szczecin
46. Andrzej Wcisłek - Szczecin
47. Alicja Wcisłek - Szczecin
48. Danuta Kucharska - Mysłowice
49. Ewa Polańska - Stanisławów Skrzański
50. Stanisław Jachym - Sobolów
51. Mirosław Nowak - Turza Śląska
52. Renata Romanowska - Szczecin
53. Michał Romanowski - Szczecin
54. Czesław Wodecki - Wodzisław Śląski

Lista zdobywców ODZNAKI SREBRNEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz - Chełm
2. Witold Kliza - Chełm
3. Jerzy Matuszewski - Katowice
4. Marian Zając - Wodzisław Śląski
5. Paweł Packi - Wieluń
6. Bogdan Fałek - Koszalin
7. Bogusław Tobolewski - Bydgoszcz
8. Czesław Jednoróg - Żagań
9. Antoni Kubik - Pszczyna
10. Kazimierz Menżyk - Radlin
11. Krzysztof Rekowski - Toruń
12. Julianna Kot - Szczecinek
13. Roman Kot - Szczecinek
14. Alina Sikora - Kraków
15. Jan Sikora - Kraków
16. Karol Sikora - Kraków
17. Kamil Piątkowski - Warszawa
18. Lidia Napora - Wrocław
19. Piotr Napora - Wrocław
20. Szymon Napora - Wrocław
21. Piotr M. Napora - Wrocław
22. Janusz Barszcz - Radom
23. Maria Pelc - Oświęcim
24. Krzysztof Pelc - Oświęcim
25. Jerzy Kapciak - Radom
26. Barbara Bartczak - Kościan
27. Stanisław Bartczak - Kościan
28. Renata Romanowska - Szczecin
29. Michał Romanowski - Szczecin

Lista zdobywców ODZNAKI ZŁOTEJ Klubu Znawców PPH

1. Jerzy Matuszewski - Katowice
2. Marian Zając - Wodzisław Śląski
3. Czesław Jednoróg - Żagań
4. Paweł Packi - Wieluń
5. Bogusław Tobolewski - Bydgoszcz
6. Kazimierz Menżyk - Radlin
7. Antoni Kubik - Pszczyna
8. Krzysztof Rekowski - Toruń
9. Kamil Piątkowski - Warszawa
10. Julianna Kot - Szczecinek
11. Roman Kot - Szczecinek
12. Maria Pelc - Oświęcim
13. Krzysztof Pelc - Oświęcim
14. Jerzy Kapciak - Radom
15. Janusz Barszcz - Radom

aktualizacja listy: listopad 2017